لیبل چسبان در صنایع غذایی

Labelling solution in food industry

لیبل های موجود در صنایع غذایی و نوشیدنی ها به منظور اهداف گسترده ای به کار میروند. به عنوان مثال می توان از آنها برای توضیح اطلاعات محصول ، کمک به افزایش فروش ، نمایش طراوت محصول ، اصالت محصولات یا کمک در ردیابی محصول استفاده کرد.

طیف بسته بندی مورد استفاده در صنایع غذایی نیز بسیار متنوع است.این بسته بندی ها  شامل بطری های گرد ، کیسه های بالشتی ، شیشه های پلاستیکی ، جعبه تاشو و ظروف کامپوزیت با مقوا آلومینیومی است.

با توجه به موارد اشاره شده ، دستگاه های لیبل چسبان گروه صنعتی وفا می توانند شرایط مورد نیاز تولید کنندگان مواد غذایی و آشامیدنی جهت لیبل چسبانی  مطلوب را برآورده سازند. این دستگاه ها از استیل ضد زنگ با کیفیت بالا ساخته شده اند و باعث می شوند تمیز کردن آنها آسان باشد و بتوانند نیازهای سخت صنعت مواد غذایی و آشامیدنی را برآورده سازند. از ویژگی های  لیبل چسبان های گروه صنعتی وفا میتوان به کم بودن نیاز به تعمیر و نگهداری ، بالا بودن دقت لیبل چسبانی ، سازگاری با خطوط مختلف بسته بندی و ……. اشاره نمود.

برخی ازمحصولاتی که توسط لیبل چسبان های گروه صنعتی وفا ،الصاق لیبل شده اند :

از نظر بهداشت و اتوماسیون ، الزامات برچسب زدن غذا و نوشیدنی بیشتر از سایر بخش ها است. معمولاً تولید در شرکت های صنعت غذا و نوشیدنی به صورت شبانه روزی انجام می شود – اگرچه دقت و عملکرد نقش مهمی در این زمینه ایفا می کند ، اما هدف اصلی خودکارسازی عملیات تولید و از بین بردن وقفه ها در بیشترین حد ممکن است.

گروه صنعتی وفا  ماشینهای برچسب گذاری کامل را برای این کارهای چالش برانگیز تهیه می کند. آنها نه تنها خواسته های بالای مشتریان ما را برآورده می کنند ، بلکه دارای یک مفهوم خدمات سفارشی هستند که بالاترین سطح قابلیت اطمینان ، انعطاف پذیری و عملکرد را برای تولید سری مقادیر زیادی از محصولات تضمین می کند.

لیبل زن گرد

لیبل چسبان گرد

دوطرفه دومنظوره

×

Powered by WhatsApp Chat

× پاسخگو آنلاین شما ، همین الان کلیک کنید